Zapraszamy na bezpłatne wsparcie/konsultacje psychologiczne z terapeutką Gestalt

Uruchamiamy bezpłatne porady psychologiczne skierowane w szczególności dla osób doświadczających różnego rodzaju kryzysów życiowych, przemocy, mobbingu, dyskryminacji, zwiększonego stresu, w tym stresu mniejszościowego. Zapewniamy profesjonalną pomoc doświadczonej terapeutki Gestalt. 
Pierwsze daty naszych porad online przypadają na 21 i 28 październik, dostępne godziny spotkań w te dni to 17:30 i 18:30. Każda porada jest online / kanał komunikacji zostanie dostosowany do możliwości i potrzeb klientki/klienta. 


Zgłoszenia: napisz w wiadomości prywatnej lub mailowo na fundacja.herstory@gmail.com z wybraną datą i godziną porady. Dodaj też krótkie info o swojej sytuacji/potrzebie. 
Porady są interwencyjne, niemniej w razie potrzeby możliwe są 2 lub 3 spotkania z terapeutką, która przekieruje też ewentualnie do innych miejsc, gdzie można otrzymać wsparcie (przede wszystkim bezpłatne). 

O terapeutce: 
Iwona Pawlikowska – jestem certyfikowaną psychoterapeutką, trenerką oraz pedagożką. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz pracuję z grupami. Pomocą psychologiczną zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Jako psychoterapeutka dążę do autentycznego spotkania w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. W mojej pracy kieruję się przekonaniem, że nie chodzi o to, aby przestać się bać, lecz o to, aby podejmować ryzyko. Ważnym obszarem mojej pracy zawodowej jest praca terapeutyczna z kobietami, które doznały przemocy. Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z licznymi organizacjami pozarządowymi m.in. z Centrum Praw Kobiet, pracując w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, podczas stażu na oddziale psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, a także pracując we własnym gabinecie. Ukończyłam całościowe, czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz wiele innych specjalistycznych warsztatów i szkoleń, które umożliwiły mi pogłębianie praktycznej wiedzy i umiejętności w obszarze psychoterapii oraz interwencji kryzysowej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

DZIAŁANIE JEST REALIZOWANE PRZY WSPARCIU FINANSOWEMU FUNDACJI IM. S. BATOREGO I FUNDUSZU SOLIDARNOŚCIOWEGO DZIAŁAJ DALEJ

Podaj dalej!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content