Osoby Indywidualne

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu w sprawie szkoleń i warsztatów dostępnych w naszej ofercie odpłatnej. Każdy i każda z Was, może na własną rękę zebrać grupę i zorganizować zajęcia w swojej społeczności, organizacji, instytucji, szkole, czy na uczelni.

 

Jak zorganizować

Skontaktuj się z nami, a doradzimy w jaki sposób możesz zebrać grupę, znaleźć salę warsztatową, gdzie szukać funduszy, czy napisać pismo do dyrekcji szkoły lub uczelni. Jeśli dysponujesz przestrzenią i masz już grupę chętnych osób, koszty realizacji warsztatów będą niższe.

O wszelkich rekrutacjach na bezpłatne warsztaty w ramach prowadzonych projektów, informujemy na bieżąco tutaj.

Zapraszamy

Napisz do nas, a my doradzimy jak to zrobić!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content