Organizacje Społeczne

Każde indywidualne działanie na rzecz sprawiedliwości społecznej to kropla deszczu na pustyni. Jeśli połączymy te krople w deszcz, pustynia zmieni się w oazę. Jeśli połączymy je w ulewę, pustynia zmieni się w tętniącą życiem dżunglę.

W HerStory wierzymy, że we współpracy kryje się największa moc sprawcza – tylko wspólnymi siłami możemy wprowadzić prawdziwą, trwałą zmianę. Podzielacie nasze wartości i tak jak my, pracujecie na lepszy świat dla wszystkich? Podziałajmy razem!

Reprezentujesz organizację społeczną lub grupę aktywistyczną?

Może zrobimy wspólny projekt? Lub podzielimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami? Wymienimy usługi? Wesprzemy promocyjnie? A może interesują Was nasze warsztaty lub oferta Centrum Wsparcia Aktywistycznego? Dróg do współpracy jest wiele!

Dołącz do naszej sieci nieformalnego współpracy i wsparcia. Kumplujemy się wieloma organizacjami prawoczłowieczymi a na stałe współpracujemy z Fundacją Ashoka, Wrocławskim Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszeniem Kultura Równości oraz grupą Moonka.

Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy aktywistyczne pracujące w obszarach praw człowieka i zwierząt, sprawiedliwości klimatycznej, i kultury do współpracy i wzajemnego wsparcia. Napiszcie do nas! 

Zapraszamy

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Działamy na terenie całej Polski!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content