Organizacje Społeczne

Każde indywidualne działanie na rzecz sprawiedliwości społecznej to kropla deszczu na pustyni. Jeśli połączymy te krople w deszcz, pustynia zmieni się w oazę. Jeśli połączymy je w ulewę, pustynia zmieni się w tętniącą życiem dżunglę.

W HerStory wierzymy, że we współpracy kryje się największa moc sprawcza – tylko wspólnymi siłami możemy wprowadzić prawdziwą, trwałą zmianę. Podzielacie nasze wartości i tak jak my, pracujecie na lepszy świat dla wszystkich? Podziałajmy razem!

Reprezentujesz organizację społeczną lub grupę aktywistyczną?

Może zrobimy wspólny projekt? Lub podzielimy się doświadczeniami i dobrymi praktykami? Wymienimy usługi? Wesprzemy promocyjnie? A może interesują Was nasze warsztaty lub oferta Centrum Wsparcia Aktywistycznego? Dróg do współpracy jest wiele!

Dołącz do naszej sieci nieformalnego współpracy i wsparcia. Kumplujemy się wieloma organizacjami prawoczłowieczymi a na stałe współpracujemy z Fundacją Ashoka, Wrocławskim Centrum Praw Kobiet, Stowarzyszeniem Kultura Równości oraz grupą Moonka.

Zapraszamy organizacje pozarządowe i grupy aktywistyczne pracujące w obszarach praw człowieka i zwierząt, sprawiedliwości klimatycznej, i kultury do współpracy i wzajemnego wsparcia. Napiszcie do nas! 

Zapraszamy

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Działamy na terenie całej Polski!

Skip to content