Wolontariuszki i wolontariusze – potrzebujemy Was!

Wraz z intensywnym rozwojem organizacji oraz rozpoczętym właśnie dużym projektem w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy poszukujemy wolontariuszek/wolontariuszy. Zapraszamy przede wszystkim do pracy zdalnej.

Czego oczekujemy? Mile widziana znajomość organizacji i instytucji zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy i dyskryminacji w Polsce. Jeśli umiesz i lubisz szukać informacji, tworzyć bazy danych, mapować dane to super 😉 Zakres działań ustalamy indywidualnie i dostosowujemy do potencjału oraz możliwości czasowych osoby. Zapraszamy też osoby chcące odbyć staż w organizacji społecznej!

Zapewniamy: wsparcie i opiekę merytoryczną, możliwości rozwoju w zakresie pracy w NGO przy projektach społecznych, współpracę przy innowacyjnym projekcie z zakresu edukacji antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej.


Osoby chętne prosimy o kontakt mailowy do koordynatorki projektu Magdy Szewciów: m.szewciow@gmail.com

Opisz swoje możliwości, zasoby, umiejętności i doświadczenie w kilku zdaniach i dołącz do naszego zespołu!

Podaj dalej!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content