Wideo: Edukacja „w kryzysie” / Jak wspierać młodzież, kadrę nauczycielską i rozdziców w trakcie zdalnego nauczania.

Zobacz nagranie z naszego webinaru, w którym rozmawiamy o tym, jak możemy wspierać młodzież, rodziców i kadrę nauczycielską w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, jaki jest zdalne nauczanie, pandemia i związane z nie restrykcję. Ekspertami są trenerzy i edukatorzy: Michał Maciejak i Julian Czurko, którzy pracują z młodzieżą, kadrą pedagogiczną i przy cyfrowych innowacjach w edukacji. Rozmowę facylituje prezeska HerStory – Lena Bielska. Rozmowa jest tłumaczona na PJM przez Magdalene Gach.

LINK DO WIDEO w naszej zakładce „filmy”na FB HerStory.

Webinar był realizowany dzięki wsparciu finansowemu Fundacji Batorego w ramach programu Fundusz Solidarnościowy Działaj Dalej.

Podaj dalej!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content