We are starting herstorical tours in ukrainian!

baby-shower-1
 

Прогулянка Herstoryслідами (не)відомих люблінянок.

Шлях (не)відомих люблінянок – це зустріч, на якій можна довідатись про видатних жінок Любліна, які займались мистецтвом, суспільною і культурною діяльністю. Їхні біографії охоплюють не тільки будні, а й захоплюючі історії та різні цікавинки. Можна дізнатись про їх творчість, натхнення, вклад в розвиток міста. Опис життя відважних інтелектуалісток, художниць, поетес, солдаток втілюється в незвичайних історіях, званих herstory.

Нашими героїнями будуть: Кристина Моджевська (жидівська науковиця, антроположка, письменниця, транссексуалістка), Анна Лангфус (французька письменниця єврейського походження, лауреатка нагороди Goncourt), Аліна Вавжонек (художниця, фармацевтка). Прогулянка відбудеться на вулицях Старого Міста і Центру, де відвідаємо кам’яниці, подвір’ячка і куточки, які приховують незнані або забуті розповіді. Прогулянка триватиме близько 2,5 години.

Чим є Herstory?

Herstory (її історія) – протилежність history (його історія), погляд у минуле з перспективи жінок. Народження цього типу оповідей пов’язана з другою хвилею фемінізму, коли жінки почали виступати за свої права: рівність перед законом та соціумом, автономність, можливість самостійно приймати рішення. З цього часу чимало праці було вкладено, щоб відкрити і показати вклад жінок в розвиток цивілізації, що мало допомогти зміцнити індивідуальність жінки та протидіяти її виключенню. Herstory це не тільки доповнення розділу про жінок в загальній історії, але передусім політичний чин, який несе ідею емансипації, відкритість на минуле тa представлення сучасності усіх тих, чиє місце в історії було маргінальне.

For more information visit our site HERSTORICAL TOURS IN LUBLIN

Podaj dalej!

Skip to content