Spotkanie informacyjne w projekcie „SZTAMA w edukacji na rzecz zmiany”

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. projektu edukacyjnego „SZTAMA w edukacji na rzecz zmiany”.
Dowiecie się co planujemy i będzie przestrzeń do pytań odnośnie: 
– stworzenia metody pracy z chłopakami w wieku szkolnym,
– zorganizowania Szkoły Trenerów Antyprzemocowych SZTAMA
– webinarów edukacyjnych z międzynarodowymi ekspertami, 
– publikacji,
– konferencji. 

Opowiemy też o celach, jakie przyświecają naszym działaniom, dlaczego warto śledzić nasz projekt oraz wziąć w nim udział. Jeśli dodatkowo interesuje cię do kogo adresujemy poszczególne działania i dlaczego, skąd w ogóle pomysł na taki a nie inny projekt to koniecznie dołącz do naszego spotkania – na pewno nie zabraknie na nim czasu na twoje pytania!

Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza część spotkania – informacje ogólne o projekcie będzie transmitowana na żywo na Facebook’u naszych stronach: SZTAMA w edukacji na rzecz zmiany oraz Fundacja HerStory. Następnie po krótkiej części wstępnej zakończymy transmisję na żywo i wówczas otworzymy czas na Państwa pytania oraz dodatkowe szczegóły. Spotkanie poprowadzą osoby z zespołu Fundacji HerStory pracujące przy projekcie: Magda Szewciów (koordynacja), Lena Bielska (komunikacja i promocja) oraz Michał Maciejak, trener i członek zespołu programowego dot. metody SZTAMY.

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy wypełnić krótką ankietę zgłoszeniową: https://forms.gle/AqMPoBqiAzC27NJt9

Na adresy mailowe zgłoszonych osób wyślemy zaproszenie wraz z linkiem do ZOOMa, liczba miejsc jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego.

Projekt realizowany jest w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowany z Funduszy EOG. Czas trwania projektu to: 01 stycznia 2021 – 30 czerwca 2022 roku.

Podaj dalej!

Skip to content