Oferta
Edukacyjna

Rozwijamy i tworzymy innowacje w edukacji antyprzemocowej i antydyskryminacyjnej. Wspieramy, edukujemy i wzmacniamy w budowaniu kompetencji społecznych oraz bezpiecznych i równych relacji.

WenDo

Samoobrona i asertywność dla dziewcząt i kobiet

Sztama

Warsztaty Antyprzemocowe dla Chłopaków

Warsztaty Consent

Consent czyli zgoda, zgoda czyli dobra komunikacja

Warsztaty Antydyskryminacyjne

Przeciwdziałanie uprzedzeniom i przełamywanie stereotypów.

Self-care

Wspieranie zrównoważonego aktywizmu

Warsztaty Pracy ze Społecznością LGBT+

Podnoszenie kompetencji do pracy z osobami ze społeczności LGBTQ+

Warsztaty Sojusznicze

Budowanie sieci efektywnego wsparcia społeczności LGBTQ+

Czy brakuje tematu, który Cię interesuje? Skontaktuj się z nami w tej sprawie lub dołącz do naszego newslettera by otrzymywać wiadomości o nowościach w ofercie edukacyjnej i możliwościach współpracy.

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content