Wspieraj

Patronite

Chcesz i możesz zrobić więcej? Stałe wpłaty są dla nas niezwykle cenne – pozwalają budować stabilizację i możliwości, by planować na przyszłość oraz podnosić jakość i zasięg naszych działań. 

Możesz też ustawić stały przelew w swoim banku z naszym numerem konta do wpłat. 

Jednorazowa darowizna

Nawet niewielka wpłata pomaga nam realizować naszą misję. Dziękujemy za Twoje wsparcie i zaufanie! Wpłaty możesz dokonać korzystając z Przelewy24 lub wpisując dane poniżej.

Przelew Online
30 40 50 60 70 80 90 100

Kwota wsparcia: 30,00 PLN

Lub wpisz własną kwotę

 

DANE DO PRZELEWÓW

Fundacja HerStory
ul. Legnicka 65, Wrocław 54-205

SWIFT/BIC
WBKPPLPP

NUMER KONTA
PL 62 1090 2398 0000 0001 4799 4858

KRS
0000501384

NIP
9462647812

Sfinansuj konkretne działanie

Skontaktuj się z nami po cennik i szczegóły, jeśli chcesz wesprzeć osoby o mniejszych szansach i sprezentować komuś dostęp do naszej oferty edukacyjnej i wzmacniającej!

+ warsztat/WenDo/SZTAMA dla jednej osoby

+ warsztat/WenDo/SZTAMA dla grupy osób nieletnich lub dorosłych

+ warsztat antywypaleniowy

+ konsultacja psychologiczna

+ konsultacja antywypaleniowa

+ wsparcie konkretnej szkoły

Spadek

Uwzględnienie nas w testamencie może być jednym ze sposobów na wsparcie naszej organizacji. Jeśli chcesz by Twoje wartości przetrwały, możesz to zrobić dokładając się do trwałej zmiany na lepsze świata, który zostawiasz za sobą. Środki, które ulokujesz w naszych działaniach, będą pracować na tę zmianę i dzięki temu, przyszłe pokolenia będą żyły w rzeczywistości, w której wszystkie osoby mogą być uznane w swojej różnorodności.

Skontaktuj się z nami i wspólnie zastanowimy się, które z naszych działań i projektów są Ci bliskie. W testamencie możesz:

+ przekazać nam dowolną kwotę pieniężną lub nieruchomość

+ powołać Fundację Herstory do spadku wspólnie z innymi osobami, którym chcesz przekazać swój majątek

+ uczynić Fundację Herstory jedyną spadkobierczynią

Czy masz inny pomysł jak wesprzeć Fundację?

Nawiąż kontakt by wspólnie omówić jak ty bądź twoja organizacja może wesprzeć naszą misję.

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content