Koniec procesu rekrutacyjnego do Szkoły Trenerów Antyprzemocowych Sztamy – mamy wyniki!

Na ten moment czekała cała ekipa Sztamy i pewnie wielu/e z Was! Dziś na skrzynki pocztowe kandydatów Maria wysłała wyniki rekrutacji. Do Szkoły Trenerów Antyprzmeocowych Sztama dostało się 16 mężczyzn. Wybór nie był łatwy, a praca nad procesem rekrutacyjnym trwała wiele tygodni.

Spośród kilkudziesięciu bardzo dobrych kandydatur wybranych zostało 16 przyszłych Trenerów Sztamy, którzy pracują w różnych miejskich instytucjach pomocowych, w tym w zakładzie poprawczym dla chłopców, w świetlicach środowiskowych, pieczy zastępczej, organizacjach pozarządowych, są wśród nich nauczyciele, streetworkerzy, jest też policjant.

Drodzy przyszli Trenerzy Sztamy – cieszymy nie, że jesteście wśród nas, przed Wami i nami naprawdę fascynująca i rozwojowa droga!

Z przyczyn związanych z ochrona danych osobowych nie możemy zamieścić tu listy przyjętych kandydatów – informacje będą docierać mailowo indywidualnie do każdej osoby, która brała udział w procesie rekrutacji. W razie gdyby informacja do Was nie dotarła prosimy o kontakt mailowy na: m.czarnecka@fundacjaherstory.org

Szkoła Trenerów Antyprzemocowych Sztama jest realizowana w projekcie Sztama w edukacji na rzecz zmiany finansowanym w programie Aktywni Obywatele Fundusz Krajowy z Funduszy EOG.

Śledź kolejne etapy naszych działań na stronie projektu – Sztama w edukacji na rzecz zmiany.

Podaj dalej!

Skip to content