Gościnne szkolenie antydyskryminacyjne HerStory w Gorajcu

Fundacja prowadziła w grudniu gościnnie dwudniowe szkolenie antydyskryminacyjne dla młodzieży w ramach projektu Średni Obywatel Duża Sprawa, który realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Trawnickich. Szkolenie odbyło się we wspaniałym miejscu, może niektórym już znanym z Folkowiska i innych imprez w  tym regionie – w Gorajcu. Niesamowita atmosfera Chutoru, świetna młodzież i gościnność naszej gospodyni sprawiła, że były to dni, których długo nie zapomnimy. Gorajec ma  niezwykłą historię, co sprawia, że chcemy tam wracać nie jeden raz, może kiedyś zostać i popracować nawet na dłużej. Wszystkim, którzy szukają miejsca na szkolenia, wypoczynek, rekreację, zdrowej żywności, pięknych krajobrazów i wiele innych wrażeń polecamy serdecznie Gorajec i zapraszamy do Chutoru! Dołączone przez nas linki na pewno pomogą wam odnaleźć to miejsce.

Natomiast wszystkim uczestniczkom i uczestnikom szkolenia życzymy pomyślnej realizacji własnych pomysłów!
[huge_it_gallery id=”10″]

Podaj dalej!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content