Dla Biznesu
Oferta Warsztatowa

Zarządzanie różnorodnością to strategia biznesowa, bez której coraz trudniej utrzymać czy pozyskać nowe osoby do organizacji/firmy, a także zaspokajać potrzeby współczesnych klientów i klientek. Środowisko pracy, w którym wszystkie osoby są traktowane sprawiedliwie i z szacunkiem, mają równy dostęp do możliwości i zasobów, umożliwia wszystkim w pełni przyczyniać się do sukcesu organizacji/firmy.

Korzystając z naszego doświadczenia w szeroko rozumianym przeciwdziałaniu przemocy i dyskryminacji możemy wesprzeć Twoją firmę/organizację w tworzeniu otwartego, przyjaznego i atrakcyjnego środowiska pracy dla Ciebie, a także Twoich obecnych i przyszłych (współ)pracowniczek/pracowników. 

Dzięki rozumieniu niepowtarzalności każdej i każdego opartym na uznawaniu indywidualnych różnic, będziesz mieć szansę na świadome korzystanie z potencjału wszystkich osób pracujących w Twojej firmie/organizacji oraz przyciąganie nowych talentów. 

Działając razem w trosce o relacje w miejscu pracy i uwzględnianie różnorodności, poszerzamy także przestrzeń szacunku, akceptacji i wzajemnej troski wewnątrz całego systemu społecznego. 

Skorzystaj z naszej szkoleniowej/warsztatowej oferty edukacyjnej!

 Zamów warsztaty z HerStory, które pozwolą Ci na świadome zarządzanie różnorodnością lub wprowadzenie zmian uwzględniających indywidualne potencjały Twojej organizacji/firmy, które wzmocnią Twój zespół i pomogą w jego integracji lub usprawnią komunikację bez przemocy oraz nauczy rozwiązywania konfliktów.

Warsztaty Sojusznicze z osobami ze społeczności LGBTQ+

Online, stacjonarnie i w formie webinaru.

Więcej

Różnorodność / Zarządzanie różnorodnością

Online, stacjonarnie i w formie webinaru.

Napisz do nas

WenDo

Samoobrona i asertywność dla dziewcząt i kobiet (stacjonarnie)

Więcej

Warsztaty Antydyskryminacyjne

Warsztaty antydyskryminacyjne przeznaczone dla wszystkich. Online, stacjonarnie i w formie webinaru.

Więcej

Język inkluzywny

Online stacjonarnie i w formie webinaru.

Napisz do nas

Kontakt

Każdy warsztat dopasowujemy do Twoich potrzeb oraz rodzaju i wymagań grupy. Napisz nam jakiego wsparcie w tym obszarze szukasz – przygotujemy ofertę dla Twojej firmy/organizacji. Pracujemy na terenie całej Polski – skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i kosztów warsztatów. Wypełnij formularz online lub napisz do nas!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content