CSR

Wybierając naszą organizację na partnerkę działań Twojej firmy w ramach odpowiedzialności społecznej biznesu, pomagasz nam budować świat równy i sprawiedliwy. Wspólnie z nami, przyczyniasz się do kreowania rzeczywistości wolnej od stereotypów, uprzedzeń i przemocy – takiej, w której nikt nie boi się manifestowania swojej osobowości, gdzie nikt nie boi się kochać według własnego wyboru, i gdzie dziewczęta i kobiety, nie boją się po zmroku same wracać do domu. Co więcej, pomożesz nam przecierać szlaki w angażowaniu mężczyzn w ruch na rzecz równości płci i wesprzesz rozwój innowacyjnej metody antyprzemocowej dla chłopców w wieku szkolnym!

Zapraszamy do współpracy firmy, które podzielają nasze wartości i wizję społeczeństwa opartą na równości i solidarności. Dzięki współpracy, nie tylko pomożesz nam osiągać nasze cele, ale wzmocnisz swój wizerunek jako firmy odpowiedzialnej społecznie. Zostań DŹWIGNIĄ ZMIANY z HerStory!

Formy Współpracy

Zostając partnerem strategicznym, oferujesz długoterminowe zaangażowanie we wsparcie naszej organizacji, dzięki czemu osiągniemy stabilizację i będziemy w stanie planować działania długofalowe. Przekazując nam stałe darowizny pieniężne, umożliwisz nam dalszy rozwój i zapewnisz poczucie bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jakie korzyści otrzyma Twoja firma, decydując się na partnerstwo strategiczne.

W ramach tego wsparcia, możesz się zaangażować finansując konkretny projekt, lub działanie w ramach naszej bezpłatnej oferty dla osób o mniejszych szansach. Takim działaniem może być na przykład godzina konsultacji psychologicznej, cykl sesji terapeutycznych dla jednej osoby czy warsztat dla jednej osoby bądź całej grupy. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnych kwot i ustalenia szczegółów wsparcia oraz korzyści dla Twojej firmy.

Każda, nawet jednorazowa darowizna pomaga nam kroczyć do przodu i realizować nasze cele statutowe. Jeśli nie możesz się teraz zdecydować na inne formy współpracy, wesprzyj nasze działania bezpośrednią wpłatą na konto Fundacji. Jeśli planujesz przekazać nam duży zastrzyk gotówki, skontaktuj się z nami i dowiedz, jak możemy Ci podziękować.

Zaangażuj w akcję swoich pracowników i zapytaj ich, czy chcieliby regularnie przekazywać na naszą Fundację końcówki ich wypłat. Każdy wpłacony na nasze konto grosz zostanie wydany na osiąganie naszych celów statutowych. W przypadku dużych korporacji, zatrudniających ponad 300 pracowników, chętnie odwiedzimy Waszą siedzibę i opowiemy Waszemu zespołowi o naszych działaniach, bądź spotkamy się z nimi online.

Wesprzyj nasze działania w postaci darowizny rzeczowej. Co może nam się przydać do realizacji naszej misji, to:

+ produkcja materiałów promocyjnych
+ użyczenie sali warsztatowej
+ wyposażenie naszego biura
+ wsparcie w promocji naszych działań

Korzyści dla Twojej firmy

+ Wzmocnienie wizerunku twojej firmy jako partnerki wspierającej ważną zmianę społeczną

+ Czynne uczestnictwo w zmienianiu świata na lepsze

+ Możliwość wspierania działań równościowych

+ Możliwość wspierania działań edukacyjnychCzłonkostwo we wspólnocie I dostęp do najświeższych informacji o naszych działaniach

+ Komunikowanie efektów twojego wsparcia

Kontakt

Skontaktuj się z nami i zaproponuj najdogodniejszą dla Ciebie formę wsparcia. Do każdego sponsora podchodzimy indywidualnie i dbamy o jakość nawiązanych relacji!

Pobierz raport, w którym oddajemy głos nastoletnim chłopakom i opowiadamy jak budować dla nich skuteczną edukację równościową!

6 na 10 polskich nastolatków doświadcza przemocy. To już wiemy. Czas temu skutecznie przeciwdziałać. Ten cel nie uda się, jeśli do równości nie zaprosimy chłopaków.

Dr Katarzyna Chajbos-Walczak i dr Zofia Małkowicz bez oceny i dociekliwie wysłuchały nastoletnich chłopaków. Opowiadali, z czym zmagają się na co dzień, co jest dla nich trudne, co ich cieszy, co myślą o dyskryminacji i przemocy – i kiedy są gotowi powiedzieć im STOP.

Na podstawie ich odpowiedzi autorki opracowania zbudowały zrozumiały portret, zmapowały główne problemy i stworzyły praktyczne rekomendacje JAK PRACOWAĆ Z CHŁOPAKAMI.

Raport „Nastoletni chłopacy o dyskryminacji i swojej codzienności” możesz pobrać, klikając w obrazek okładki (plik pdf, 2,5 MB).

Jeśli chcesz z nami budować skuteczną edukację równościową, dołącz do naszych matronów i patronek!

Skip to content