Buduj z nami równościowe wsparcie!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Kobiet startujemy z otwartym zaproszeniem do wspierania nas na Patronite. Widzimy wokół nas wspaniałą społeczność, której zależy, której się chce. Dlatego nie chcemy być siłaczkami, szczerze opowiadamy Wam o tym, co robimy i czego potrzebujemy. Może macie 10 czy 33 lub więcej złotówek miesięcznie, które można regularnie dołożyć do naszej misji?

Jak wyobrażasz sobie pracę w organizacji edukacyjnej z misją równościową? 

Czasami jest rejs pirackim statkiem po oceanach naszpikowanych rafami. Czasami jak gotowanie pożywnego posiłku z jednej cebuli i garści kaszy.

Jesteś kroplą w morzu potrzeb i starasz się jak możesz robić, co jest do zrobienia, choć w części. Żonglujesz jak foka z piłką na nosie, między pozyskiwaniem kasy, dbaniem o logistykę i jakość organizowanych wydarzeń, o osoby, które na nie przychodzą – i osoby, które to wszystko robią. 

Efekty są wspaniałe. Setki bezpłatnych warsztatów, webinarów, tysiące przeszkolonych, zadowolonych osób. 

Stoją za tym dziesiątki projektów, napisanych wniosków, tysiące faktur do opłacenia, umów, napisanych zaproszeń, postów, newsletterów, spotkań organizacyjnych. Setki stresów i frustracji.

Zbyt często Twoja praca polega na mówieniu: to niemożliwe. Coraz rzadziej polega na znalezieniu przestrzeni na zwolnienie tempa, zadbanie o rosnący zespół, spokojne wymyślanie koncepcji i innowacji. 

Razem jednak możemy to rozwiązać! 

Wejdź na nasz profil, zapoznaj się z progami, ustaw kwotę comiesięcznego wsparcia.

Nawet niewielkie regularne wpłaty będą nam pomagać realizować naszą misję i nieodpłatną część edukacji antyprzemocowej.

Zapraszamy Cię do budowania z nami równego świata bez przemocy!

Podaj dalej!

Skip to content